با وجود خیزش سراسری و اعتراضات عمومی در کشور، متاسفانه خبر های ناگواری در مورد خروج بی حساب سرمایه های ملی و منابع عمومی توسط مسئولین فاسد و ناکارآمد به گوش می‌رسد.
در یکی از تازه ترین گزارش ها، شرکت های وابسته به دولت در اقدامی بی سابقه در حال تبدیل محصولات و املاک و تولیدات کارخانه ها به ارزهای خارجی هستند و در کمال ناباوری اقدام به خروج سرمایه و ارز کشور به مناطق مختلف در خارج کشور هستند که از همه روش های غیر قانونی و با همکاری و تطمیع و رشوه به برخی کشورها خصوصا کشورهایی در آمریکای لاتین از جمله ونزوئلا و البته بعضی کشورهای اروپایی و آفریقایی استفاده کرده و در انتقال ثروت های ملی با سرعت عجیبی تلاش می‌کنند.
یکی از این موارد مربوط به شرکت های خودرو سازی میباشد که با فریب و حيله از طریق اعلام قرعه‌کشی و فروش فوری محصولات، سعی در فروختن سریع و شتاب زده خودرو ها و تبدیل پول نقد به ارزهای خارجی نموده که تاکنون فقط در موضوع خودرو، هفت میلیارد دلار به خارج از کشور انتقال داده شد که در این رابطه چند نفر از مدیران و دست اندرکاران به همراه خانواده هایشان هم از کشور خارج شدند. برخی خبرهایی مبنی بر اختلاف بین غارتگران در این راستا به گوش می‌رسد که در تقسیم سرمایه ملت ایران با هم درگیر شده و حتي چند نفر هم دستگیر شده اند. در این رابطه برخی از مدیران ارشد نیز برکنار گردیدند.
فروش فوری خودروهای داخلی و وارداتی با سرعت زیاد، در حال انجام است. بعضی از شرکت های خودرو سازی هم که در سال‌های قبل برای حفظ سرمایه، اقدام به خرید املاک در نقاط مختلف کشور نمودند، از شروع اعتراضات مردمی اخیر، اقدام به فروش املاک نموده و در خروج سرمایه های ملی که متعلق به همه ملت ایران است، گوی سبقت را از همدیگر ربودند.
از سویی افزایش خودسرانه قیمت خودروها، که در چند ماه گذشته از کیفیت پایین تری تولید شده اند، داد مسئولین و نمایندگان را هم در آورده است.
در هر حال فروش فوری خودرو ها و دیگر محصولات با سرعت فراوان، برای خروج ثروت‌ مردم ایران ادامه داشته و با سهم خواهی و شریک شدن مقامات‌ رده بالای حکومتی، به فاز جدیدی از اختلاس و غارت سرمایه های ملی رسیده است.
این هشدار به همه آنهایی که در این موضوع مهم و حساس ملی احساس مسئولیت می‌نمایند، بعنوان آگاهی بخش و جلوگیری از غارت بیشتر، اعلام می‌گردد.
امید است با سرنگونی زودتر این حکومت غارتگر و ویرانگر که سرزمین ثروتمند و پاک ایران زمین را به اشغال در آورده اند، از خروج بیشتر سرمایه ها، جلوگیری شود و و در آینده ای نزدیک، همه غارتگران و جانيان، مورد محاکمه و مجازات قرار گیرند.
از هموطنان و همه عزیزانی که در این راستا اطلاعات و خبرهای موثق دارند، تقاضا می‌شود، ضمن آگاهی بخشی عمومی، هرگونه‌ راهکار موثر را اعلام نمایند.
جوانان مبارز، همگام با مردم و جوانان‌، برای آزادی ایران