جنبش اعتراضی مردم ایران، همچنان با قدرت به پیش می‌رود.  هرچند بصورت امواج، گاهی کم و گاهی زیاد و گسترده است اما این آتش زیر خاکستر با شعله های فروزان و بلند بالایش، بزودی کاخ‌های فرسوده اشغالگران ایران را می سوزاند و ستمکاران و فاسدان را به فنا خواهد برد.
رژیم ضد انسانی حاکم بر سرزمین ایران، انواع و اقسام توطئه ها و فریب ها و پروژه‌های مختلف را بکار برد تا از ادامه قیام‌ مردم و جوانان جلوگیری نماید، اما با گذشت ۴ ماه از رستاخیز ملی ایران، هر روز ناتوان تر از قبل گشته و توانایی مقابله با اعتراضات بحق ملت ایران را ندارد.
در این بین، نگاه بسیاری به رهبر حکومت اشغالگر است که با چه ترفندها و خدعه های قدیمی و جدید، برای خودی و غیر خودی وارد صحنه می‌شود. نکته مهم و جالب توجه اینکه زمزمه ها و اخباری مبنی بر بیماری و مرگ رهبر جمهوری اسلامی به گوش رسیده و می‌رسد که صحت اخبار مشخص نگردیده است.
در روز های اخیر برخی اعضاء و خانواده خامنه ای به صورت مستقیم و غیرمستقیم از مرگ او در سال‌های قبل می‌گویند که درستی یا نادرستی این اخبار مبهم و نا مشخص است. طبق گزارش رسیده، یکی از پزشکان بیمارستان بقیه الله و دو نفر از خاتم الانبیاء، اصرار به مرگ خامنه ای در تیر ماه ۱۳۹۵ داشته اند که بصورت محرمانه و مخفی، جنازه اش به عراق برده شد و دفن گردید. البته طبق طرح و وصیت او قرار بود در جمکران دفن شود و به همین منظور، از سالها قبل یک پروژه پر هزینه و سنگین حرم تا حرم در قم را آغاز کرده بودند که پس از مدتی تعطیل گشت. اینک که فرزند و همسر خامنه ای از بدل بودن رهبر سخن می‌گویند و یا بخواهند اتفاقات جاری  و گذشته و جنایات و ظلم های صورت گرفته را از گردن وی خارج کنند و مثلا بگویند این خامنه ای اصلی نیست و بدل اوست، برای مردم به ستوه آمده ایران، فرقی نمی‌کند. این بار مردم و جوانان مبارز، کل سیستم و رژیم فاسد و دزد و غارتگر را نشانه گرفته اند و تا سرنگونی کامل و نابودی ریشه های فاسد این حکومت اشغالگر مبارزه آزادیخواهانه شان را ادامه می‌دهند.
البته خامنه ای اصلی هم کم جنایت و بی‌عدالتی نکرد و از همان ابتدای خلافت غاصبانه، آتش ظلم و جنایت و بی‌عدالتی و سرکوب آزادیخواهان و مبارزان مظلوم در کارنامه ننگین اش بوده و هست. سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز تهران، قزوین و مشهد در دهه هفتاد_ سرکوب بی‌رحمانه ماجرای کوی دانشگاه در ۱۳۷۸ و سال‌های بعد از آن، سرکوب ناجوانمردانه و عامدانه سال ۱۳۸۸ و ۱۳۸۹ و بسیاری از بازداشت ها و حبس و شکنجه و اختلاس و غارت منابع کشور از جمله سوابق اوست که نه تنها گوش او شنوای حرف مردم نبود، بلکه بدترین شیوه حکمرانی را داشته و در طول حکومتش، مردم ایران و جهان از امنیت و آسایش بدور بودند.
حال این فرد، خامنه ای باشد یا بدلش باشد، ما مصمم به سرنگونی مجموعه ای که با علم کردن ولایت وقیح و حضور آخوندا و سپاهیان و دیگر عوامل سرکوب و ظلم سخت ترین دوران تاریخی را در کشورمان حاکم کردند، هستیم.
نابود باد ظلم و فساد و ویرانی. زنده باد ایران و ایرانیان آزاده و مبارز