ملت ایران در حساس ترین و مهم ترین گذرگاه تاریخی خود بسر می‌برد و بی تردید روزهای رهایی سرزمین مان از چنگال غارتگران و اهریمنان بسیار نزدیک است و شکی نیست که پایان حکومت جهل و فساد و ظلم و بی عدالتی، در آینده ای نزدیک رقم خواهد خورد. اینک بررسی بودجه سال ۱۴۰۲ در مجلس، تیتر خبرهاست که در صورت تصویب آن، فساد و ظلم و نابرابری را بیشتر نموده و زمینه غارت هرچه بیشتر سرمایه های ملی و منابع و ثروت های متعلق به ملت ایران را هموار تر و تسریع می‌کند.
مطمئنأ بند ها و ردیف های بودجه که با اخاذی و دزدی از جیب مردم و فربه کردن حاکمان بی مصرف و ظالم همراه است، موجب بی ثباتی اقتصادی و نابودی هرچه بیشتر منابع ملی خواهد شد. نمایندگان جعلی مجلس مطمئن باشند، چنین اقدامی همچون اقدامات ظالمانه شان در گذشته بر حجم جرم و اتهام شان می‌افزاید و در آینده ای نزدیک باید پاسخگوی این اعمال خائنانه و ضد مردمی شان باشند.
در بسیاری از ادارات و دستگاه های دولتی و قضایی شاهد فساد و ناکارآمدی هستیم، رشوه بیداد می‌کند. دستگاه ها و ادارات دولتی با افزایش بودجه عمومی نه تنها کار مثبت و مفید نمی‌کنند بلکه برخی عوامل اجرایی و اداری با وقاهت تمام و علناً از مراجعه کنندگان تقاضای رشوه می‌نمایند که این موضوع در قوه قضائیه و شهرداری ها بیشتر از مکان‌های دیگر است.
طبق برنامه دولتیان و مجلس، آب و برق و گاز پایگاه های بسیج و سپاه و حوزه های علمیه رایگان است، اما برای مردم ایران با افزایش بی رویه و نجومی همراه شده است. عوارض خروج از کشور، مالیات ها، عوارض شهری، جریمه های رانندگی، قبوض آب و برق و گاز، با افزایش غیر قابل باور و غیر منطقی در بودجه مطرح شده است، بی آنکه از خدمات و رفاه اجتماعی و پیشرفت و بازسازی و تولید خبری باشد.
تاراج ثروت ملت ایران با فروش نفت و حضور در بورس و فروش اموال عمومی، شدت گرفته است و این در حالیست که هر روز بر تعطیلی اقتصاد و تولید و نابسامانی بازار افزوده می‌شود. تفکر حاکم آخوندها در برخی عوامل و بازاریان، تاثیر مخرب و ویرانگر خود را بیشتر از قبل آشکار و عملی نموده است، تا جایی که بعضی از تجار و تولید کنندگان با انبار کردن محصولات در انتظار گران تر شدن کالا بوده و از فروش و عرضه اجناس خودداری می‌کنند. بازار ارز و طلا و دیگر اجناس، در بدترین شکل ممکن در مقابله با مردم ایران قرار گرفته و گرانی بیداد می‌کند و هیچ برنامه و نظارتی بر خرید و فروش وجود ندارد. از صفهای نانوایی ها و گرانی هر روزه مایحتاج ضروری تا خروج سرمایه های مملکت، همه حکایت از این دارد که این حاکمان و غارتگران مطمئن شده اند که بزودی سرنگون خواهند شد. شکی وجود ندارد که این آخرین گرانی و تورم و نابسامانی خواهد بود و مردم ایران هیچ راهی جز سرنگونی این جرثومه فساد را ندارند.
این سرزمین باید از لوث وجود اهریمنان و فاسدان پاک شود و بزودی این امر با حضور میلیونی جوانان و مردم محقق خواهد شد.
زنده باد ایران
جوانان مبارز